Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Tuomela Pekka puheenjohtaja@keps.fi +358400691988
Sihteeri Piekkari Kreetta
Johtokunnan jäsen Helske Esa keps02@keps.fi 040-5619616
Johtokunnan jäsen Kostiander Marianne marianne.kostiander@gmail.com 0503555141
Johtokunnan jäsen Salminen Kari kari.k.salminen@storaenso.com 0405531993
Valmennusvastaava Savolainen Esa esa.savolainen@keps.fi 040-7477156
Junioripäällikkö Räihä Aleksi junioripaallikko@keps.fi 0405855194
Rahastonhoitaja Kiiskinen Arto arto.kiiskinen@luukku.com 0405129706
Tapahtumavastaava Nisula Ilkka ilkka.nisula@keps.fi 0405198997
Kemin palloseura
«  Helmikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
 
Yleinen/Allmän
Kategoriat