Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
B-juniorit Joukkueenjohtaja Raasakka Hannu @: keps00@keps.fi
tel:+358 44 069 8890
B-juniorit Vastuuvalmentaja Seppälä Jarkko @:
tel:
B-juniorit Valmentaja Oinas Markku @: oippi.oinas@pp.inet.fi
tel:+358447814657
F7&8 KePS-09/10 Vastuuvalmentaja Luukkonen Juho @: juho.luukkonen@keps.fi
tel:0407657082
F7&8 KePS-09/10 Valmentaja Kari Janne @:
tel:
F7&8 KePS-09/10 Valmentaja Oikarinen Eero @: eero5oikarinen@gmail.com
tel:
F7&8 KePS-09/10 Valmentaja Salminen Kari @: kari.k.salminen@storaenso.com
tel:0405531993
TF KePS-08/10 Joukkueenjohtaja Luukkonen Juho @: juho.luukkonen@keps.fi
tel:0407657082
TF KePS-08/10 Valmentaja Löytynoja Vilhelmiina @: vilhelmiina32@hotmail.com
tel:0449700925
TF KePS-08/10 Valmentaja Nurkkala Saana @: nurkkalasaana@gmail.com
tel:0404806682
D13 KePS-04 Joukkueenjohtaja Myllykoski Pia @: keps04@keps.fi
tel:0404130076
D13 KePS-04 Vastuuvalmentaja Savolainen Esa @: esa.savolainen@keps.fi
tel:040-7477156
D13 KePS-04 Valmentaja Liimatta Jari @: jari.liimatta@pp2.inet.fi
tel:0400-879421
D13 KePS-04 Valmentaja Raudasoja Mika @: tarja.raudasoja@bastu.net
tel:040-5653194
D13 KePS-04 Valmentaja Tuomainen Mikko @: mikko.tuomainen@metsagroup.com
tel:050-3592067
D13 KePS-04 Maalivahtivalmentaja Luukkonen Juho @: juho.luukkonen@keps.fi
tel:0407657082
D13 KePS-04 Huoltaja Grönholm Sirpa @: sirpagronholm@luukku.com
tel:0405755581
D13 KePS-04 Huoltaja Kulju Jarkko @: jarkko.kulju@pp.inet.fi
tel:0400-752518
D13 KePS-04 Rahastonhoitaja Kiiskinen Arto @: arto.kiiskinen@luukku.com
tel:0405129706
D12 KePS-05 Joukkueenjohtaja Hägg Maria @: keps05@keps.fi
tel:0407438363
D12 KePS-05 Vastuuvalmentaja Salminen Kari @: kari.k.salminen@storaenso.com
tel:0405531993
D12 KePS-05 Valmentaja Hägg Jani-Petteri @: jhaggi@gmail.com
tel:050-3805152
D12 KePS-05 Valmentaja Juntura Markus @: markus.juntura@gmail.com
tel:0405229193
D12 KePS-05 Valmentaja Viiri Risto @: ristoviiri@hotmail.com
tel:0405422358
D12 KePS-05 Maalivahtivalmentaja Luukkonen Juho @: juho.luukkonen@keps.fi
tel:0407657082
E11 KePS-06 Joukkueenjohtaja Soronen Katja @: katja.soronen@hotmail.fi
tel:
E11 KePS-06 Vastuuvalmentaja Kostiander Erkki @: ekostiander@gmail.com
tel:+358449487009
E11 KePS-06 Valmentaja Haapaniemi Jari @: haapja@hotmail.com
tel:
E11 KePS-06 Valmentaja Odey Peter @: uandpeter@yahoo.com
tel:
E11 KePS-06 Valmentaja Tervaniemi Satu @: satervan@hotmail.com
tel:0503440707
E11 KePS-06 Huoltaja Kostiander Marianne @: marianne.kostiander@gmail.com
tel:0503555141
E10 KePS-07 Joukkueenjohtaja Mäkipörhölä Paula @: keps07@keps.fi
tel:0407063229
E10 KePS-07 Vastuuvalmentaja Ikäläinen Joonas @: joonas.ikalainen8@gmail.com
tel:0445399087
E10 KePS-07 Valmentaja Höynälänmaa Maarit @: m.hoynalanmaa@gmail.com
tel:040 7058860
E10 KePS-07 Valmentaja Mäkipörhölä Sami @: samimaki@msn.com
tel:0407393416
E10 KePS-07 Valmentaja Pätsi Erkka @: erkka.patsi5@luukku.com
tel:0443364006
E10 KePS-07 Valmentaja Ranta Jarmo @: jarmo.ranta17@hotmail.com
tel:0405201725
E10 KePS-07 Valmentaja Tuomainen Mikko @: mikko.tuomainen@metsagroup.com
tel:050-3592067
Kemin palloseura
«  Kesäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
Kategoriat